mia 778866

Pomůžete najít písničku podle klipu?

Ahoj hledám písničku podle klipu od české zpěvačky. Klip se odehrává u zrcadla ona se líčí nebo odličuje nejsem si jistá pamatuji si že na zrcadlo nakreslila srdce rtěnkou v klipu je kluk někde u gauče ona ho hladí ten kluk má vlasy ostříhané jak si říká podle hrnce nad uši je to píseň podle mě na sebevědomí nemohu si zaboha zpomenout ani na jednu část textu myslím že zpěvačka je blond doufám že se najide děkuji za pomoc

Odpovědi
quentos

  1. Ta „otázka“ není otázka.
  2. Pravděpodobnost, že ten klip ze zdejších uživatelů někdo viděl, je mizivá, a i kdyby, podle tak zmatečného popisu psaného nesrozumitelným jazykem ho nepozná. Interpunkce není pro srandu králíkům, takhle nevím, kde končí jedna věta a začíná druhá – nevíme, kdo z nich je ostříhaný; ten kluk tancuje, nebo něco (či o něčem) „sní“? A slova „spěvačka“ a „najide“ nejsou česky.