England1522

Ahoj, chci se zeptat jestli bych mohl dát andulce vánočku.

Nejlepší odpověď
www

Pokud si jen kousíček uzobne, nic se jí nestane.
Kus vánočky do klece jí však rozhodně nedávej.
Zkušenost

Další odpovědi
ten který je

Nedělejte to.Pečivo není přirozená strava andulek a jen byste jí ublížil.

kapka

Ono to není vhodné ani pro venkovní ptactvo, zrní je fakt lepší.

hanulka11

ty taky nejíš její zobání – ......

peter_4

Mám návrh, dej jí to a pak nám dej vědět. Jinak zvířata prošla dlouhou evolucí, pokud jí přímo do potravy nenasypeš kyanid, předpokládám, že sama pozná co je pro ni jedlé a co ne, tedy bych se toho příliš neobával, když jí to tam samozřejmě nasypeš i s jinou potravou, aby měla na výběr.

JIRKAOSTRAVA

Andulce vánočku rozhodně dát můžeš. Stejně jako chléb, rohlík, vajíčko, sýr a dokonce i šunku. Měl jsem 3 andulky a ta, která žrala úplně všechno, vydržela rekordních 14 let.

bolak

Vona tě o ni požádala?

kapka

bolaku, víš jak umí andulka bejt „otravná“ u jídla? 🙂 Klidně si dá s pánečkem polívku. Ale dobře jí to udělat nemusí, no.