Acer Extensa 5430 stálé vypínání

U notebooku Acer Extensa 5430 mám disk rozdělený na dva oddíly a včera sem formátoval oddíl s windows, kvůli tomu, že se notebook stále vypínal, i když je nabitý... Nemyslím si že by se přehříval, i když byl v okně, stejně se každých deset minut vypnul... Teď nemůžu ani nainstalovat Windows , protože během tý chvíle co byl zapnutej se dostanu tak k výběru disku... Nemá někdo nějakou radu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Měl jsem ten samý notebook a stávalo se mi něco podobného, když byl nový fungoval normálně ale časem se začal vypínat a nepomohálo nic... Intrvaly mezi vypínáním byly stále kratší a nakonec jsem ho šel reklamovat... Našli chybu na základní desce kterou (prý) odstranili a notebook mi vrátili... Bohužel za čtrnáct dní sem ho z toho samého důvodu musel reklamovat znovu, takže mi vyměnili zdroj a dali novou základní desku... Potom přestala fungovat webkamera a jelikož to byla třetí oprava, vrátili mi peníze... To jsou mé zkušenosti s Acerem...

Pokročilý

ja jsem take mel stejny notebook a porad ho mam taky se mi to stavalo a vyresil jsem to sam.Na nabijecce neni takova ta mala krabicka kupte si novou nabijecku od jine firmy a melo by to fungovat

Bronzový

Je divné aby to bylo nabíječkou, ale u firmy jako Acer není vlastně nic divného, u nich snad už nic nepřekvapí.

Známý měl také notebook Acer, poměrně vysoký model, a také se mu vypínal, šlo o problém s chlazením, nejspíš se vevnitř něco uvolnilo, a když byl NB v zátěži, musel se dát do určité polohy (podložit vepředu, aby byl nakloněný), a teploty zase klesly. Možná problém s tekutinou v Heatpipe. U vás by mohlo jít o podobný problém ale ve větším měřítku. Reklamaci mu zamítli, takže Vám to asi moc nepomůže.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.