kablik

Je to pro NB zátěž, když na pozadí běží Seznam, nějaký nedočtený článek a přitom přehrávám film?

Nejlepší odpověď
Dochy

Je otázka co ten film… většinou HW akcelerace – tam by zátěž byla minimální, internet na pozadí – zpravidla zátěž také minimální, ale skripty či flash na stránce (třeba reklama) s tím mohou docela zahýbat…

Další odpovědi
gecco

Pokud browser nestahuje data, jen zabírá paměť – takže záleží na kapacitě notesu…

AmazedWolf

Notebook je celkem široký pojem…

Hans51

Ač se moje odpověď může zdát hloupá, zátěž to jistě je. Jak velká, to záleží na dalších okolnostech 🙂