Molva

Samovolné vypnutí notebooku

Mám 2 roky notebook acer Extensa 5220 a v poslední době se mi stává čím dál častěji, že se sám z ničeho nic vypne. Zvláště při stahování videí a jiném zatížení. Používám ho většinou na dřevěném stole a připadá mi, že je to přehřátím. Částečně pomůže podložení v rozích, aby lépe větral. Čím to může být? A kolik může stát případná oprava?

Nejlepší odpověď
Retko

Doporucil bych vysat vetrak vysavacem, mozna pomuze, pokud je problem v prehrivani.

Další odpovědi
Hudler

Jestli ještě je v záruce, tak rychle do servisu. Zdarma ho vyčistí. Může tam být vadný nějaký chladící modul nebo jen zanesený prach.