jendahun

…a už se s vámi nebavím…

…a jdu dělat něco užitečného.Nemáte pocit,že je to tady někdy ztráta času a že by se za tu dobu dalo udělat kus užitečné práce?
Teď to dostanu…
Doplňuji:
Jdu inzerovat na Aukro.

Nejlepší odpověď
anonym

Prave naopak !! Tady zustante ! Nikam nechodte ! Tady jste uzitecny !
Ja taky. :-p
Kdybych ja sla delat neco jineho , tak stejne vsechno po…
P.S. Nenapadne nam tu napiste , co prodavate . Ja to napr. Adminkum nereknu. !

  • iv-

Doplňuji:
Samicek ! Ten vam da ! 🙂 A me taky. Ze jsem vam dala palecek. ! 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Jen jdi ,stejně ti to nedá a budeš nakukovat.

To bys musel vypnout pc a to ty neuděláš.

Jistě práce šlechtí, ale nesmí se to s ní přehánět.

briketka10

já jdu taky radši vařit brambory..
Doplňuji:
jo jo před vánocema jsou peníze potřeba, taky bych potřebovala vyaukrovat fajfky a různé a různé..

tom004

Máš pravdu. Práce šlechtí. Tak ať se Ti daří. Budeš nabit novými prožitky a otázkami,na které se tady potom zeptáš,a ti co budou vědět,rádi odpoví. 🙂

samicek333

Když vám to přijde neužitečné tak proč sem lezete?
Doplňuji:
IV: Mně to nevadí, alespoň si užije užitečnou práci:D