Avatar uživatele
Mili @

A máte rádi zimu???

Já moc, i když je třeba mrázeček, ale fajn se dýchá, ne jako v těch pařácích, co jsou v posledních letech.....
Doplňuji:
jó, tak LÉTO U MOŘE, to je o něčem jiném, tam bych nesnášela naopak právě tu zimu…
to je o něčem jiném.....
😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? irij, anonym, Miroslavst, Jahoda, BEAES, Radak, sofie před 4882 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Zklamala jsi mě mili@, i já tě zklamu.
NEMÁM RÁD ZIMU!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
irij

Mám , ale nějak čím dál míň. Začínají mi chybět teplé slunečné dny. Mám pocit, že mne nabíjí. Zima ale ne. Asi bych nemohl žít na severu , chápu, že lidé, kteří na to měli ,za první republiky jezdili do Itálie za sluncem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

já jo, i když najdou se na ní zápory (ledovatka apod., cesta do práce trvající dvakrát tak dlouho než obvykle); převažuje však její kouzlo a „zima“ coby fyzický stav se dá vždycky přemoci něčím teplým nebo zahřívacím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Brrr,já ne, já tak miluju teploučko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sofie

mám ráda každé roční obdodí,každé má své kouzlo a Vánoce bez sněhu nejsou ty pravé ořechové,a že mrzne mi nevadí je to hezké jak mráz umí malovat na okna,zima mi příjde taková romantická

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Zimu ráda nemám a ani se mi nezdá,že by bylo nějak moc pařáků.Zimu beru jako půl roku bez sluníčka a zbytečnýho oblíkání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Zima néé, vedra jóó. Jsem teplomilný člověk a miluji vedra a ne ty mrazy, sníh,… Z okna je to sice pěkný, jak je vše pod bílou peřinkou, ale venku…???…!!!

Je teda fakt, že letos jsem se přemohla a vyzkoušela běžky, ale byla mi taková zima, že jsem se asi po necelé hodince vrátila domů.

Já a zima? To fakt nejde dohromady… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mám radši Mili teplo jak zimu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Zimu mám ráda, ideálně tu jasnou a mrazivou. Tak –5 – –10 je fajn, pak už je to moc a nedá se mluvit :o) Nenávidím takovej ten hnus kolem cca nuly do deseti s mlhama a hlavně deštěm…
Ale teplo mám ráda taky, letos v létě když byly ty třicítky, všichni šíleli a zalízali do stínu, je já se venku nahřívala jako had. Zvláštní. U mě asi nejde o teplotu, ale aby bylo sucho. Z vlhka a deštiva dokážu být nepříčetná, hlavně když se není kam schovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Vzpomínám, jak jsem v létě nadávala na třicítky a hledala stín, nyní na to vzpomínám. Nejlepší je stejně jaro, už aby tu bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já miluji horké dny plné sluníčka a vody nejlépe mořské , ach to je blaho.....
bez zimy bych mohla klidně žít, ale to jsem se asi měla narodit jinde
Doplňuji:
vidíš a já na nic jiného nemyslím, jen se od něj vrátím, už myslím jak zase u něj budu…pak se nediv, že zimu nemusím

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

zlatý léto 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Zimu mám ráda pouze když jsu tak doma v teple a dívám se z okna a nemusím vůbec vycházet. Ale zákaz vycházení v zimě u mě bohužel nehrozí, protože zrovna dneska jsem byla hodinu v husté metelici dopoledne venku a viditelnost byla tak max 10 m dokola ☹ A sotva jsme přišli se psem domů, bylo po metelici a celý den už byl klid. To já si vždycky umím vybrat dobu na venčení. To zas jo ☹ !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Zimu mám ráda tak do půlky února, pak mě začne štvát. Ale teď, když je sníh, se mi líbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano, zimu mám rád a začíná pro mne až pokud je deset pod nulou a více. Určitě jsem spokojenější, než při dlouhodobých vedrech nad třicet a tropických nocích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek