Mili @

A máte rádi zimu???

Já moc, i když je třeba mrázeček, ale fajn se dýchá, ne jako v těch pařácích, co jsou v posledních letech.....
Doplňuji:
jó, tak LÉTO U MOŘE, to je o něčem jiném, tam bych nesnášela naopak právě tu zimu…
to je o něčem jiném.....
😁

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zklamala jsi mě mili@, i já tě zklamu.
NEMÁM RÁD ZIMU!!!!!

Další odpovědi
irij

Mám , ale nějak čím dál míň. Začínají mi chybět teplé slunečné dny. Mám pocit, že mne nabíjí. Zima ale ne. Asi bych nemohl žít na severu , chápu, že lidé, kteří na to měli ,za první republiky jezdili do Itálie za sluncem.

quentos

já jo, i když najdou se na ní zápory (ledovatka apod., cesta do práce trvající dvakrát tak dlouho než obvykle); převažuje však její kouzlo a „zima“ coby fyzický stav se dá vždycky přemoci něčím teplým nebo zahřívacím

anonym

Brrr,já ne, já tak miluju teploučko.

sofie

mám ráda každé roční obdodí,každé má své kouzlo a Vánoce bez sněhu nejsou ty pravé ořechové,a že mrzne mi nevadí je to hezké jak mráz umí malovat na okna,zima mi příjde taková romantická

vecernice

Zimu ráda nemám a ani se mi nezdá,že by bylo nějak moc pařáků.Zimu beru jako půl roku bez sluníčka a zbytečnýho oblíkání.

Jahoda

Zima néé, vedra jóó. Jsem teplomilný člověk a miluji vedra a ne ty mrazy, sníh,… Z okna je to sice pěkný, jak je vše pod bílou peřinkou, ale venku…???…!!!

Je teda fakt, že letos jsem se přemohla a vyzkoušela běžky, ale byla mi taková zima, že jsem se asi po necelé hodince vrátila domů.

Já a zima? To fakt nejde dohromady… 😁

panenka

Mám radši Mili teplo jak zimu

Terryle

Zimu mám ráda, ideálně tu jasnou a mrazivou. Tak –5 – –10 je fajn, pak už je to moc a nedá se mluvit :o) Nenávidím takovej ten hnus kolem cca nuly do deseti s mlhama a hlavně deštěm…
Ale teplo mám ráda taky, letos v létě když byly ty třicítky, všichni šíleli a zalízali do stínu, je já se venku nahřívala jako had. Zvláštní. U mě asi nejde o teplotu, ale aby bylo sucho. Z vlhka a deštiva dokážu být nepříčetná, hlavně když se není kam schovat.

BEAES

Vzpomínám, jak jsem v létě nadávala na třicítky a hledala stín, nyní na to vzpomínám. Nejlepší je stejně jaro, už aby tu bylo.

hanulka11

já miluji horké dny plné sluníčka a vody nejlépe mořské , ach to je blaho.....
bez zimy bych mohla klidně žít, ale to jsem se asi měla narodit jinde
Doplňuji:
vidíš a já na nic jiného nemyslím, jen se od něj vrátím, už myslím jak zase u něj budu…pak se nediv, že zimu nemusím

mojitek

zlatý léto 😉

dagry

Zimu mám ráda pouze když jsu tak doma v teple a dívám se z okna a nemusím vůbec vycházet. Ale zákaz vycházení v zimě u mě bohužel nehrozí, protože zrovna dneska jsem byla hodinu v husté metelici dopoledne venku a viditelnost byla tak max 10 m dokola ☹ A sotva jsme přišli se psem domů, bylo po metelici a celý den už byl klid. To já si vždycky umím vybrat dobu na venčení. To zas jo ☹ !!!!

Radak

Zimu mám ráda tak do půlky února, pak mě začne štvát. Ale teď, když je sníh, se mi líbí.

dudu

Ano, zimu mám rád a začíná pro mne až pokud je deset pod nulou a více. Určitě jsem spokojenější, než při dlouhodobých vedrech nad třicet a tropických nocích.