A jeden na dobrou noc!

Nymfomanka ve velké krizi jde po ulici. Má obrovskou chuť na sex. Klepe na
nějaké dveře, ale nikdo neotevře a nikde nikoho nepotká. Potom uvidí kostel
a vejde do něj. Není tam nikdo kromě kněze. „Co si přeješ, dcero?“ ptá se
farář „Tebe, vem si mě!“ „Prosím?“ ptá se otec „Chci tě a už to
nevydržím!!!“ „Ale dcero, jsi v domě božím!!“ „To je mi jedno, chci, abys se
mnou souložil, hned!“ „Ale já nemohu! Jsem kněz!!!“ Dívka se svlékne a lehne
si na oltář. Má nádherné tělo a kněz neví, co dělat, už to nemůže vydržet,
poleje ho horko, pokřižuje se a ptá se Ježíše: „Pane, co mám dělat?“ A Ježíš
odpoví: "Sundej mě z kříže, blbče, sundej mě z kříže!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Veverka sedí na stromě a louská oříšky.
Rozlouskne první – stříbrné šaty.
Rozlouskne druhý – zlaté šaty.
Rozlouskne třetí – svatební šaty.
Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:
„Já se kvůli zasraný pohádce ani nenažeru..“

Další odpovědi
coco

Dobrý, dobrou…