Avatar uživatele
hanny 2

A co takhle testík z biologie?Zvlád­nete to?

# http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2011o/11/­15/velky-test-z-biologie-cloveka-zs-propadli-byste/
Doplňuji:
Mosoji,netrap se – to těhotenství bych Ti odpustila,ale omlouvám se – pokud to tady bylo,tak jsem to nezaregistrovala!
Michale – ani omylem,nejsem blázen,miluju teplo a je mi zima,jen když je vidím!
Drape – vidíš jaké v sobě nacházíš netušené znalosti!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, mosoj před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Účastnit se již nebudu . Nedávno to tady bylo a mimo jiné jsem chyboval v délce těhotenství. Ou. Ou to bolí.
Doplňuji:
Proboha, vždyť se není za co omlouvat. Proto jsem Ti dal hvězdičku.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

hanny 2 To je moc otázek. jak by jsi zvládla test z plavání na 1000 m v 2°C Vltavě ?

http://praha.id­nes.cz/v-prazskem-braniku-zavodilo-150-otuzilcu-vltava-mela-sotva-dva-stupne-1i9-/praha-zpravy.aspx?c=A120204­_160724_praha-zpravy_ab

http://www.ces­kenoviny.cz/re­giony/zpravy/na-150-plavcu-se-ucastnilo-letosni-souteze-branicke-ledy/750662

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Dopadl jsem lépe než bych předpokládal, i když jsem se biologii neučil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Konečný výsledek byl docela uspokojivý – ale ne úplně vše jsem věděla a párkrát jsem si také „úspěšně“ tipla.. Jisté mezery opravdu mám. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal Kole

Hanny když jsem nakousl plavání, existuje nějaký „plavecký průkaz“ jako existuje Řidičský průkaz, zbrojní pas" ?

Sloužilo by to pro vstup do bazénů, pláže, k přehradám.

Ne všichni mají ze základní školy schované „mokré vysvědčení“ a někoho naučili plavat rodiče, kamarádi, příbuzní až po ZŠ.

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Tak Michale to vůbec netuším a na co by to vlastně bylo?Jako že by tam neplavci nemohli vstupovat?

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

Ano, že neplavci jsou riziko i když lezou jen do malé hloubky, někdo do nich nechtěně strčí oni upadnou a zazmatkujou a něco se stane.

Hanny2 Máš děti ? Umí plavat ? Jak je máš „zajištěný“ aby se nešli koupat „sami“ někam na „neoficiální“ místo, třeba k rybníku a neřeknou ti o tom ?

V určitém věku se děti „nesvěřují“. Pozoroval jsem to už na ZŠ.

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Michale já mám už děti hodně dospělý – ty už se mně na takový věci dávno neptají!

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

A je dobré dítě učit plavat ještě před ZŠ svépomocí nebo to nechat až na ZŠ ?

Nebo až na Vysokou školu, kde je to povinné pro získání zápočtu ?

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Co se v mládí naučíš…znáš to,ne?Čím dřív,tím líp.

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Mosoji já vím,omlouvala jsem se vlastně všem,protože je tady dnes zrovna nějak víc opakujících se otázek!

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Jo a ještě jsem Ti chtěla poděkovat za Tvoji úžasně vtipnou odpověď o lyžující slepici,hospo­dyňce,patento­vém úřadu a OSE.Už dlouho jsem se tak nezasmála!Díí­íííííky!

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek