hanny 2

A co takhle testík z biologie?Zvlád­nete to?

# http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2011o/11/­15/velky-test-z-biologie-cloveka-zs-propadli-byste/
Doplňuji:
Mosoji,netrap se – to těhotenství bych Ti odpustila,ale omlouvám se – pokud to tady bylo,tak jsem to nezaregistrovala!
Michale – ani omylem,nejsem blázen,miluju teplo a je mi zima,jen když je vidím!
Drape – vidíš jaké v sobě nacházíš netušené znalosti!

Nejlepší odpověď
mosoj

Účastnit se již nebudu . Nedávno to tady bylo a mimo jiné jsem chyboval v délce těhotenství. Ou. Ou to bolí.
Doplňuji:
Proboha, vždyť se není za co omlouvat. Proto jsem Ti dal hvězdičku.

Další odpovědi
Michal Kole

hanny 2 To je moc otázek. jak by jsi zvládla test z plavání na 1000 m v 2°C Vltavě ?

http://praha.id­nes.cz/v-prazskem-braniku-zavodilo-150-otuzilcu-vltava-mela-sotva-dva-stupne-1i9-/praha-zpravy.aspx?c=A120204­_160724_praha-zpravy_ab

http://www.ces­kenoviny.cz/re­giony/zpravy/na-150-plavcu-se-ucastnilo-letosni-souteze-branicke-ledy/750662

Drap

Dopadl jsem lépe než bych předpokládal, i když jsem se biologii neučil

WeeBear

Konečný výsledek byl docela uspokojivý – ale ne úplně vše jsem věděla a párkrát jsem si také „úspěšně“ tipla.. Jisté mezery opravdu mám. 🙂

Michal Kole

Hanny když jsem nakousl plavání, existuje nějaký „plavecký průkaz“ jako existuje Řidičský průkaz, zbrojní pas" ?

Sloužilo by to pro vstup do bazénů, pláže, k přehradám.

Ne všichni mají ze základní školy schované „mokré vysvědčení“ a někoho naučili plavat rodiče, kamarádi, příbuzní až po ZŠ.

hanny 2

Tak Michale to vůbec netuším a na co by to vlastně bylo?Jako že by tam neplavci nemohli vstupovat?

Michal Kole

Ano, že neplavci jsou riziko i když lezou jen do malé hloubky, někdo do nich nechtěně strčí oni upadnou a zazmatkujou a něco se stane.

Hanny2 Máš děti ? Umí plavat ? Jak je máš „zajištěný“ aby se nešli koupat „sami“ někam na „neoficiální“ místo, třeba k rybníku a neřeknou ti o tom ?

V určitém věku se děti „nesvěřují“. Pozoroval jsem to už na ZŠ.

hanny 2

Michale já mám už děti hodně dospělý – ty už se mně na takový věci dávno neptají!

Michal Kole

A je dobré dítě učit plavat ještě před ZŠ svépomocí nebo to nechat až na ZŠ ?

Nebo až na Vysokou školu, kde je to povinné pro získání zápočtu ?

hanny 2

Co se v mládí naučíš…znáš to,ne?Čím dřív,tím líp.

hanny 2

Mosoji já vím,omlouvala jsem se vlastně všem,protože je tady dnes zrovna nějak víc opakujících se otázek!

hanny 2

Jo a ještě jsem Ti chtěla poděkovat za Tvoji úžasně vtipnou odpověď o lyžující slepici,hospo­dyňce,patento­vém úřadu a OSE.Už dlouho jsem se tak nezasmála!Díí­íííííky!