anonym.ek

A co dál?zase problém s holkou…(spo­lužačkou)

Kámoš se rok pokoušel o holku,co se mi líbí,ale neúspěšně.Po delší chvíli si začal být blízký s její kamarádkou,když už to vypadalo,že spolu budou chodit,tak tak co se mí líbí řekla tý kamarádce,že se jí kámoš líbí a,potom co mu to řekla(ta kámoška),začali spolu chodit,Samozřej­mě,že ta holka,co se mi líbí žárlila…Po 4 měsících se rozešli a ta kámoška,mu řekla,že mu bude fandit s tou holkou,co se mi líbí(a ony si jsou dost blízké a tak si myslím,že mu bude pomáhat)a zrovna ted se mi zdálo,že bych u ní mohl mít šancia,le zas vím,že když se o ní bude pokoušet kámoš,že nemám šanci,je svalnatější a chytřejší,obí­běnejší,.....a aby toho nebylůo málo tak celou 5. a 6. třídu bylo známo,že po ní jedu…je pravda že jsem se změnil jak psychicky tak fyzicky…hlavně už nejsem tak protivnej a tlustej…no prostě to ted beru jako kdyby mě odpálkovala už potřetí…(ted to jsou 4 roky,co jsem po ní jel)

Nejlepší odpověď
iceT

Najdi si jinou,takovou,která o tebe bude stát a nebude z tebe dělat šaška.Dát někomu naději a pak ho odpálkovat se nedělá.Uvidíš,že jakmile si najdeš jinou slečnu,tak za tebou sama doleze a pak ji můžeš odpálit zase ty,ať vidí jaké to je.

Další odpovědi
VeveVeve

Je to jako začarovaný kruh, ze kterého se nedá dostat ven:/ Skus ji dát poslední šanci, řekni jí že se ti líbí nebo ji někam pozvi, hlavně už nečekej!! Taky bysi mohl čekat na vždy. Pokud ti řekne že se ji nelíbíš, tak nevěš hlavu na špalek. Příjde jiná a lepší, která o tebe bude stát