7.12.1941 – Pearl Harbor. Nebylo od Japonců sebevražedné – zaútočit na USA?

Stačí se podívat na mapu.A ekonomic­ký,tím pádem vojenský potenciál – nesrovnatelné.
Megalománie?

Nejlepší odpověď
annas

Řekla bych, že útok na Pearl Harbor měl účinek spíše morální, protože Američané se odvážili bojovat proti nebezpečnému a silnějšímu nepříteli. I když přes 2000 z nich přišlo o život… Byla zničena americká letadla, bitevní lodě, letadlové lodě …

Další odpovědi
quentos

tak nějak. Stejně jako tehdy Německo riskovalo hodně potopením americké ponorky. A kdo chce víc … nemívá nic. Když poznali, že je to velké sousto, bylo pozdě.

panenka

Bylo bubco když jsem tento film před 3 lety viděla v televizi jediné co se mi na tom filmu líbilo byla tá písnička.Ted když ho vidím v programu nedívám se na něj.