6eně jsem připravil Coldrex horký nápoj.

Nezničí se horkou vodou léčivé látky,které Coldrex obsahuje?

Nejlepší odpověď
Pájo

Coldrex HOT DRINK (COLDREX horký nápoj) se, jak už z názvu plyne, pije horký.
Doplňuji:
Věřte tedy, že s tím výrobce počítal.

Dospělí (včetně starších osob) a mladiství od 15 let: 1 sáček až 4× denně. Jednotlivé dávky užívejte vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.

Pokud nedojde do 3 dnů ke zlepšení příznaků onemocnění (horečka, bolest) nebo se naopak obtíže zhorší, vyskytnou se nové příznaky nebo neobvyklé reakce, poraďte se o další léčbě s lékařem. Tento lék neužívejte déle než 7 dnů neurčí-li lékař jinak.

Pamatujte si:

Coldrex horký nápoj obsahuje paracetamol.
Neužívejte tento lék s jakýmkoli dalším lékem obsahujícím paracetamol.
Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře pokud máte problémy s požíváním alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním.

Coldrex horký nápoj černý rybíz nebo citron obsahuje i dekongestant. Neužívejte tento lék s dalšími léky, které se používají na zmírnění chřipky, nachlazení nebo otoku nosní sliznice (ucpaného nosu).

Další odpovědi
hanulka11

to by se tak nejmenoval – má se připravit horký – udělal jsi to dobře