marcelina

6. Čo očakávate od manžela, priateľa v prvých 5 rokoch manželstva? Prečo?

Odpovědi
hanulka11

A prvních pět let je nějak rozhodujících? Nevím proč je tak otázka položena a po pěti letech už nebudete nic očekávat? Proč? Myslíte si,že se bude přetvařovat,nebo snášet modré z nebe? Žít se má napořád a ne dělit život na etapy. Nevím...... asi je dnes jiná doba.A co očekáváte druhých pět let?

anonym

Pokud alespoň mlhavě netušíte,co tak od „životního parťáka“ čekat a dokonce proč,není asi něco v pořádku.
Nemyslíte?

Buď,nebo máte ještě spoustu času.