Avatar uživatele
pizlicka

40let zivot v totalite.behem noci,jsme si zvykli na demokracii...­............

ALE NOVY KABÁT NA OTAZKÁCH,ODPO­VEDICH,NE A NE VSTŘEBAT:-)ČÍM TO??
Doplňuji:
mas pravdu ocko.jsem desná konzerva:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, dědapetr, anonym před 4359 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ani já jsem si na demokracii nezvykl, a snad i nikdy nezvyknu. To co se nám někteří vrcholoví představitelé tohoto státu snaží namluvit, že násilí, vraždy, podvody, loupeže a podobně jsou daní za demokracii, tak si ani moc zvykat nechci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

A kdo to řek,že během noci?
Jsou věci na které si nezvyknu…
A co se týče odpovědí pomalu ale fakt pomalu si zvykám:DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já vím, jde to ztuha. Ne demokracii, ale nepřizpůsobivosti jsme se naučili zatraceně rychle.
Taky mám tu zkušenost, že čím je člověk starší, tím hůř přijímá změny.
Dříve platilo vystudovat a celý život strávit na jednom pracovišti. (Babička říkala, že na jednom místě i pařez obroste – pro mne děsná představa.)
Měla jsem před 15 léty výborného šéfa. Rozčiloval mne svou pravdou, kterou vždy měl. Naučil mne k novotám a problémům zaujmout jiné stanovisko. Začala jsem brát novou situaci jako výzvu a přestala jsem hledat veškeré možné výmluvy (subjetkivní i objektivní), proč by něco nešlo vyřešit. Naučila jsem se hledat způsob řešení a také i na věcech na první pohled negativních to, co přinášely nového. Při nejmenším to byla změna ze zajetého „pořádku“. A každá změna bezezbytku je pozitivní, protože znamená posun. I zdánlivá cesta zpět nakonec přinesla správný výsledek.
Zkus se podívat na novou verzi nezaujatě. Bez toho, že dva měsíce pořád něco nešlo a hlavně bez toho, že u staré verze šlo o „zvyk“. Víš, čím dříve tu změnu přijmeš, tím lépe pro nás všechny. Pokud jsme jako kolektiv změnami rozhození, tak ani ty naše odpovědi nejsou kdovíco.
Doplňuji:
Tak už tohle je pozitivní – vůbec si něco přiznat znamená, že se s tím podaří pohnout. Neboj se, taky občas ještě teď skřípu zuby a koušu se do jazyka ☺.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

áno, demokraciu sme chceli, ale fungujúcu (nie pseudodemokraciu).
Ale nechceli sme kapitalizmus.

No vidím to pozitívne, pretože tento systém jednoducho nemôže prežiť, je iba otázkou času, kedy TO vypukne.
Snáď sa toho dožijem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

co je to demokracie? Každý má jinou představu.A někdo si to plete i s anarchií. Ale to,co tu dnes máme ,není žádná demokracie,ale čistá totalita kapitálu.Nebo si někdo myslí,že rozhoduje většina a ne peníze?Pak by měl procitnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Na demogracii sem si nezvikal,nebylo naco,žádná zde není.A na nový kabát si zviknu,člověk si zvikne i na smrt.
Doplňuji:
omluva za měkká i ve slovech zvykat,zasekla se klávesnice.Teď je to už v pořádku.Dík.

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek