zjentek

2023: Čeká vás v tomto roce z pohledu numerologie nějaké štěstí?

Nejlepší odpověď
Lotr2008

Numerologie je nesmysl.

Další odpovědi
da ny

V rodině budou dvoje kulatiny (30 a 40) ;-D
Co mne čeká z pohledu numerologie příliš nezkoumám ;D Pokud, zajímá mne celé datum (tedy včetně dne a měsíce).
Že je to nesmysl se nedomnívám…..
Rok 2023 je sedmička  Co nás v ČR, v Evropě, na Zemi čeká, toť otázka….. ;D Co na nás kdo vymyslí a „naplánuje“.
Sedmička není číslo dobra/é, naopak. Všechna čísla, dávající v součtu 7 jsou pro člověka „nebezpečná“. Zejména ve vzorci osudu (podle jména či/a data narození), např. 43, 34, 25, 52, 16, 61 apod. Ono pak záleží také na počtu sedmiček a jiných aspektech.
Sedmička nikdy nebyla číslem „šťastným“, jak bylo někdy lidstvo oblbováno/konej­šeno. Stejně tak, jako číslo 666 není „satanské“ (jak kázali katolíci). Není to jen Rychlík 666 Vajgar ;), ale pro lidstvo má i mysticky vyšší význam (svobodu, nenechat se zotročit/zmani­pulovat. To však nevedlo k poslušnosti, jak žádala/kázala kdysi církev/Katolíci).
A protože si svůj život „řídíme“ především sami, je třeba si naplánovat i pozitivní průběh letošního roku ;D
----------------------------------------------------------------------
TĚŠÍM se, až na jaře vyjde překlad MUDr. Soni Pekové Ph.D., knihy autorů T. Hertoga a S. Hawkinga.
Bohužel si ji sama nepřečtu (onemocnění očí, na kameru za 30 tisíc nemám na příspěvek ZP a města, ještě nedosahuji). Vím koho knihou podaruji. ;)
Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=r5wHrqwHllU

df

Mně vychází na 2023 číslo 8. Takže karmický rok.

paul1

Podle mého znamení jsem si našel svoje šťastná čísla. Vyzkouším je a uvidíme. Nějak ale zvláštné štěstí v sázení nemám.

zjentek

Da ny>>> video20:58: „Iterace druhá: když udělám toto, co se stane, ukažte…“ 😂😂😂

Přesně… 👌👍

zjentek

Df>>> 8. ROK
„Náročnost se může stupňovat, neboť v tomto roce řešíme spravedlnost. Co jsem měl dát, co jsem dostal, co se mi má vrátit, nebo co já mám někomu vrátit. Je to takzvaný zúčtovací rok. Pokud nejsme egoističtí, tak i z těžkých situací se nakonec dostaneme. Pokud v tomto roce potkáme našeho partnera, může s námi tento vztah zatřást. Ale když to ustojíme, osmička nám přinese úspěch, oddych, úlevu. Nastane tedy bod uvolnění, pokud si vyřešíme věci, které nás dlouho trápily.“