rygol

Zvyseni vydrze baterie

Chtel bych se zeptat.
Nekdy se chci na NB mrknout na film , ktery ma rekneme 2 hodiny. (treba kdyz nejde proud, nebo se mi nechce prenaset nabijecku). Stahnu maximalni vykon procesoru, snizim jas, vypnu wifi to vse v rezimu „batery saving“ a prestoze mam pustenej jen prehravac konec si neprehlidnu. Je neco co se da jeste udelat?

Odpovědi
Michal Kole

Nepřehrávat video z pevného disku nebo DVD, ale z Flash disku, který má menší energetikou náročnost.

Heretix

Ten film se stejne nahrava do RAM a hardisk se toci tak jako tak, takze je to uspora minimalni…
Nic dalsiho se delat neda, zkratka notebook.