doktormax

Ztratil jsem paragon na dětskou hračku, kterou chci reklamovt. Jak mám pstupovat ? Děkuji MB

Nejlepší odpověď
gecco

Reklamovat můžeš i bez paragonu…
Pokud jsi platit kartou, stačí výpis z účtu.
Pokud hotově, pak třeba svědecky (dosvědčí ti to někdo, kdo byl s tebou) – pak záleží na rozhodnutí prodejce, zda takové svědectví uzná – v krajním případě by ses musel obrátit na soud (kolik ta hračka stála?).

Další odpovědi
redy

Nepomůže ti ani to, že si platil kartou. Tak tu hračku daruj,já bych to tak udělala.
Mezi jinýma věcma který mi potěšila pod stromkem, sem našla svetr do kterýho bych musela přibrat aspoň metrák,vzala sem ho a u supáče dala bezdomáči,už dlouho sem nezažila tolik radostí,akorát sem se musela bránit,měla chuť mě obejmout--- to fakt ne.