AnnMary

Zneužívání telefonního čísla???

Zjistila jsem,že přes vodafone park odeslání sms zdarma, mi někdo zneužívá mé číslo a odesílá smsky lidem, kterým se potom objeví smska ode mne. Lze číslo na vodafone webu nějak zablokovat?

Nejlepší odpověď
www

Buď jsi měla jednoduché přístupové heslo, nebo ho někdo přímo zná.
Změnit heslo a nepůjde-li to informovat opa.
Praxe

Další odpovědi
Michal Kole

Jedině na technické podpoře Vodafonu

akcul

pokud možno číslo sdělovat jen osobám které znáš a kterým důvěřuješ ve smyslu že nebudou zneužívat tvé tel.číslo.pokud už tvé číslo někdo zneužívá, tak jak psal Michal Kole obrátit se na podporu a říct jim to.

Vodafone

Hezký den AnnMary,
určitě by se nikdo neměl dostat na váš účet ve Vodafone parku, je chráněn přístupovými údaji. Doporučíme tedy zkusit změnu hesla, případně můžeme odesílání SMS z Parku úplně zablokovat pro vaše číslo (tuto volbu najdete v Internetové samoobsluze). Obrátit se můžete také na podporu Vodafone parku na http://forum.par­k.vodafone.cz.
Ondra, Péče o zákazníky