Biedronca

Zněnilo se číslování tuhého krycího makeupu Dermacol Cover:?

Zenský, nevíte prosím jestli se třeba nezměnilo číslování odstínu super krycího makeupu dermacol Cover (ve zlaté tubě-tuhý)?Nikde už nevidím světlé odstíny 203 a 204. Vsude se objevuje – internet,drogeri odstín OD 208 a vypadá jako nejsvětlejší.

Odpovědi
Damiana

Mám dojem, že ano. Také jsem sháněla ještě světlejší, ale už je asi opravdu nevyrábějí. I na oficiálních stránkách Dermacolu začínají 208.
Bývala i 200 – ta byla skoro bílá a byla skvělá k namíchání přesného barevného odstínu make-upu.
Takže teď používám také osmičku, ale v obchodech se dá docela špatně sehnat.

http://www.der­macol.cz/deko­rativni-kosmetika/tvar/make-upy/make-up-cover

ladunar

používala jsem Dermacol v tubě č. 203 dlouhá léta, potom změnili číslování – teď je to č. 213…je to ten samý odstín – světlý… jedině co mi na tubě vadí, je „zlatý“ obal, po delším „osahání“ – se zlato oloupává a ulpívá na prstech, což se dřív, když byl obal „bílý“ – nestávalo, bylo to lepší…taky mám radši Dermacol v tubě, ten ve skleničce je řidší, nevyhovuje mi…
nevidím nikde datum položené otázky, ani datum odpovědi …:-( – můžete prosím odepsat?