Ales Jansa

Znáte výrobky od společnosti Amway ?

Používáte některé výrobky od společnosti Amway a jaké s nimi máte zkušenosti ?

Odpovědi
Roman71

Od AMWAY jsem kdysi používal produkt LOC (Liquid Organic Cleaner), velmi účinný koncentrát. Všechny jejích výrobky jsou dle výrobce na přírodní bázi, šetrné k životnímu prostředí. Ceny jsou, jak jinak, vyšší, ale to se dá u MLM (Multi Level Marketing) čekat.

autacek

Jo, známe, především díky nechvalně proslulému multilevel marketingu.

Gestas

Nikdy jsem o ní neslyšel,. Z kosmetiky používám akorát šampon na vlasy (nejlevnější z Tesca), deodorant (většinou Adidas) a parfém (stejná značka).Potravinové doplňky neberu a nic jiného než kosmetiku a potravinové doplňky dle Wiki nevyrábí.

marci1

Reklama?