lenina270

znáte společnost Partners-finanční poradenství jinak?

máte u nich investičně spořící program Generace X-vyvážené?

  • co si myslíte o tom že bych měla-pokud do toho půjdu-zaplatit asi 5000 předem za poplatky na 10 let?že prý je to výhodnější?
  • nerada bych naletěla-je to mladá spoldečnost a ten kdo o tom mluvil tomu příliš nerozuměl…
  • mohu kdykoli vybrat peníze pokud nezaplatím poplatky předem?
  • není lepší investovat u banky která je déle na trhu a mám u ní účet,takže převod peněz měsíčně by byl levnější?
  • děkuji předem za jakékoli info

Odpovědi
Jambalaya

Doporučuji si vyhledat společnost v obchodním rejstříku a podívat se, zda její majitelé, či bývalý majitelé nemají zkrachovalé firmy s podobným zaměřením.
Poplatky dopředu na 10 let jsou taky dost divné, nehledě k tomu, že není jasné, za co vlastně jsou.
Nechci tvrdit, že je to podvodná firma, neznám ji, ale o podobných se hovoří např. v TV minimálně každý týden a stále se najsou lidé, kteří ji dobrovolně a za nic zaplatí.
Já bych se tedy držela té banky, pokud chcete jistotu.

fiurasek9

Společnost Partners znám a ikdyž pracuji pro "konkurenční"spo­lečnost vím že tato společnost je legální a solidní patří k nejvědším makléřským firmám v ČR .
Co se ale týká služby zástupce společnosti Partners je už na vašem zvážení.
Pokud vám řekl že je nutné zaplatit poplatek celý a předem a nezeptal se vás jestli to pro vás nebude zatěžujíci tak to nebyl profesionál.
Jsou totiž investiční nástroje které mají 2 tipy poplatků

  1. jednorázová úhrada poplatku z větším zhodnocením na konci investičního horizontu.

2)postupně splacený poplatek rozdělen do měsíčních vkladů.
Je na svědomí poradce jestli jeho navržená varianta byla v jeho zajmu nebo ve vašem.

bloose

Ahoj, nic nikomu neplať. Je to lest. Pracuji ve finančnictví 18 let.