monaas

Znáte někdo bratry Motyčkovi??

Ahojte, znáte někdo tohle kadeřnictví http://www.motycka-hairdesign.cz/?? Viděla jsem recenzi v časopise In style a chtěla bych se tam jít ostříhat :) ale jejich webové stránky vypadají velmi pěkně

Odpovědi
lucca

ahoj…no ja je teda neznam…ale moje kamaradka tam byla a rikala ze dobry…prej ji hodne poradili co by se k ni hodilo a moc ji to slusi ted :)

monaas

to já bych právě taky potřebovala poradit…mam vlasy skoro do půlky zad a chtěla bych je sestříhat a změnit barvu..na kolik jí to vyšlo??

lucca

no tto opravdu nevím na kolik jí to vyšlo, ale nestěžovala si, že by tam utratila majlant, mě teď v poslední době přijde, že je všechno stejně drahý :-/

monaas

jn…tak to máš pravdu..ja jsem teď vystudovala a skoro na vše si vydělavám sama a celkem hrůza :/ ale dlouho jsem nebyla u kadeřníka tak si to můžu dovolit :)