Jahoda

Značkové věci ANO X NE?

Dobrý večer.

Má otázka směřuje na oblečení.
Jak často nakupujete ve značkových obchodech? Já tam nakupuji občas. Nepotřebuji mít každou věc značkovou a za tisíce. Často mi stačí věci od vietnamců. Je sice fakt, že kalhoty a boty nakupuji značkové a občas nějaké to tričko a doplněk. Avšak, když to tak vezmu, stejně všechno pochází z Číny, nemyslíte?

Takže já mám řadu oblečení značkovou, ale další řadu od vietnamce.

Jak jste na tom Vy? Musíte mít všechno ze značkových obchůdků, nebo Vám na tom zase tak moc nezáleží?

P.S.: Samozřejmě je tato otázka jen tak. Určitě nebudu (ty co odpoví) posuzovat podle toho, zda mají všechno značkové, či nikoliv. – Oblečení jako oblečení. Je to jen pro zajímavost 😉

Hezký večer a děkuji za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já kupuji pouze značkové oblečení. Samozřejmě toto oblečení kupuji ve značkových prodejnách, jejichž vedoucí se jmenuje Ťaj-Quen-Tong apod.
Říkám čím víc pruhů, tím víc addidas.

Další odpovědi
panenka

I když mám doma značkové rifle a i trička ted už si je nekupuji.Zjistila jsem totiž že nejenom že jsou drahé ale vydrží stejně tak jako věci a boty od vietnamců takže to vyjde na stejno jestli máš značkové nebo kupované u vietnamců.
Doplňuji:
Pokud se mi ale opravdu ale nějaké značkové prádlo nebo boty líbí tak si to vždy koupím.

iceT

me zn.obleceni taky nicmoc nerika,ovsem u vietnamcu se asi lip vari nez sije.znala jsem jednoho pana a ten byl jako chodici reklama.

aramah

Značkový zboží je rozhodně kvalitnější, za tím si stojím. Lépe sedí.Ať jsou to boty nebo tryka já osobně jsem spokojená.Taky je to vidět,byla jsem u lékaře a hned dvě ženy stejné šaty,je to každého věc v čem se cítí dobře.(pouze osobní názor)

ten který je

Kalhoty kupuji většinou značkové a na botách opravdu nešetřím,ostatní je mi jedno.

Lucy13

Tak já dávám přednost spíš ťamanům. Jejich oblečení vydrží stejně dlouho tak jak značkové. A taky ve značkovém obchodě si koupíš 2 trička třeba za 1000, a u ťamanů 4.

anonym

Ja si kupuji veci tak,jak se mi libi,zahlidnu neco co se mi libi u dzetmenu koupim si to a pruhy nepocitam,a naopak,jen bych nikdy nedala za dziny jen proto ze maji predni svetovou znacku na zadecku ty prachy co chteji.

Džanička

Já převážně nakupuji také u rákosníků,vět­šinou mají větší výběr.Jak v barvách,tak velikostech.Akorát boty a pantofle kupuji ne značkové,ale zdravotní.Také spodní prádlo nekupuji u nich.To víte,my ženy s plnějším dekoltem těžko koupíme u vietnamců podprsenku,kde jejich největší velikost je košíček B. 😄

natasanatasa

Já sama si teda na značkové věci až tak nepotrpím, ale to ovšem neznamená, že si je nekupuji. Pokud totiž cena odpovídá kvalitě, tak si klidně za značku trochu připlatím. Doma například mám několik značkových kusů oblečení z https://www.mo­dio.cz/ a s těmi jsem naprosto spokojená, protože i přes to, že některé nebyly zrovna nejlevnější, tak jsou opravdu kvalitně udělané.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.