Mofli

Značka Doonio?

Dobrý den, mě by jen zajímalo, co je to za mystickou značku, že nemá mezinárodní domovskou stránku, nedá se koupit na mezinárodních on-line obchodech a strašně málo info na internetu. Snad to není česká značka? Díky moc.

Nejlepší odpověď
anonym

doonio.cz je EMPETRIA, s.r.o. z Brna, zkuste se tam na rovinu optat .. http://www.zla­testranky.cz/fir­my/Brno/T1981007/EM­PETRIA+s.r.o/

… to bude neco jako eu3c.com tito „vyrobci“ umi vzniknout bez jedine fabriky takrka pres noc a hned druhy den se chlubit eshopem plnym ruznych produktu s vlastnim logem od holicich strojku az po mp3 prehravace, pouze si nechavaji u cinskych vyrobcu na jejich produkty natisknout svoje logo …

i diky tomu ze jsou reklamni predmety stale sofistikovanejsi je to od beneho zprostredkovavani reklamnich predmetu k pokusu o zalozeni vlastni znacky na takovychto reklamnich predmetech uz je to jen kousek.
Doplňuji:
jako by se knihkupecti podepsalo jako autor pod kazdou knihu kterou proda 🙂 … ve svete elektrotechniky to prakticky funguje.

Další odpovědi
BEAES

Také jsem o téo značce neslyšela, ale asi nebude špatná, má docela kladné recenze. Můžete si o ní počíst zde-
http://doonio­.heureka.cz/?gclid=C­I6Vno-SrKMCFQ4eZwod20oZ5Q

Mofli

Tak pro zajímavost, jedná se o čínskou značku.