Iskandar

Zlaté hvězdičky nad znakem na dresech.

Dobrý večer. Poslední dobou jsem si všiml, že některé týmy si na dresy nebo na oblečení lepí nad znaky zlaté hvězdičky. Například včera jsem si všiml (při derby), že fotbalisté Sparty mají 3. Dnes, že fotbalisté Bayernu mají 4. Co znamenají? Myslím, že to souvisí s počtem vítězství v ligách.

Nejlepší odpověď
MasterKing

tady asi máš odpověd na otazku 😉

Zdroj: http://fotbal­.idnes.cz/spar­ta-ukazala-nove-dresy-jsou-na-nich-hvezdy-symbolizujici-tituly-11r-/fotbal.aspx?c=A110712­_164322_fotbal_pes