davieva60

Zjištění WAMP5

Dobrý večer.Nejsem zběhlá v této oblasti. Jak a kde zjistím, zda mám nainstalován v počítači WAMP5 s všechno, co k němu patří. Děkuji za odpověď. Eva

Nejlepší odpověď
anonym

tusim ze wamp5 je uz hodne stara verze … lepsi by snad bylo ji rovnou odebrat (ovladaci panely→ pridat ubrat programy) a nainstalovat jeho naslednika WampServer ktery zacal nove cislovani verzi, (ted je aktualni verze 2.0i) ke stazeni zde http://www.wam­pserver.com/en/dow­nload.php

//
WARNING : do not try to install WampServer 2 over WAMP5.
If WAMP5 is installed on your computer, save your data, uninstall it and delete the WAMP5 directory before installing WampServer 2.