Rudolfino

Zhotovení fotografií

Prosím,poradí někdo jak udělat fotky z fotek,které jsou historické,ale pouze ve velikosti 2.5×2.5 cm ve větším měřítku

Odpovědi
Jakub

Pro uložení historických fotek do počítače používám skener. Ukládám je do formátu JPEG. Potom můžeš fotky upravovat, ale přijdeš o kvalitu. Možná, že existuje lepší způsob, ale to je o něčem jiném.

afro.minerva

Myslím, že když např. v rosmannu pošleš fotku do fotolabu, tak ti z ní vyhotoví kopii a asi udělají i digitální podobu. Ale musel by jsi se zeptat. Otázka taky zní, jestli bys to tam poslal. Jestli jsou historický, tak budou asi taky cenný. Pak bych radši použila scaner.