Radovan59

K čemu slouží železná tyčka se dvěma očky, která trčí z boku grilu?

Z boku grilu mám na řetízku železnou tyčku se 2 očky a nikdo nemůže přijít na to, k čemu slouží.

Odpovědi
still

Fotka by se hodila, bez ní těžko pomoct, když nejsem expert přes grily.
Tipnu si:

  • nějaký systém na zavěšní grilu (úchyty)
  • očka na připevnění příslušenství, nebo aretaci části grilu
  • možnost zavěšení kuchyňského náčiní
  • spínač transdimenzio­nálního přenosu

Radovan59

https://ctrlv­.cz/O8fD

Radovan59

nafotím pak lepší fotku, ale třeba to někdo pozná, je to tyčka, 2 očka a pověšené na řetízku

still

Nemůže to být nějaká aretace víka grilu? Nebo podpěra pro rošt? Znáte výrobce a přesný typ? Pak by možná šlo stáhnout z webu výrobce návod k použití a v něm tato součást určitě bude zdokumentovaná.