sofie101

zelektrizované vlasy, máte nějakou radu jak se toho zbavit?

mám polodlouhé vlasy a porád zelektrizované, ani rozpustené je nemuzu nosit a vážně mě to štve. Nevíte co mám udelat proto abych je nemela takové?

Nejlepší odpověď
zjentek

složitě: po umytí trošičku octa a vůbec nejlepší je pro tyto účely si udělat domácí jablečný, ten rozpustí spoustu prvků, které to taky způsobují.
jednoduše: dobrý je antistatický hřeben a v lékárně se dá objednat jojobový olej, což složením vlastně není olej ale vosk. Tak ten bude na to dobrý- pouze malé množství(fakt malé) rozetřeš v dlaních a přetáhneš přes vlasy .)