Avatar uživatele
Lenča59

Žehlička na vlasy-poraďte

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli neznáte nějakou dobrou žehličku na vlasy. Chtěla bych aby byla taková:
•Keramická, •ionizace, •nastavitelná teplota,•ukazatel jestli jste dosáhla nastavené teploty, •žehlit jdou i mokré vlasy , •aby měla nějaký hřebínek, •aby nebyla celá horká po několika minutách, •aby vlasy vážně rovnala a stála tak do >300< kč :)
Já vím takováhle žehlička se asi těžce shání :D pár jsem jich sice našla, ale pro jistotu se zeptám i vás ! 😁
Doplňuji:
nikde u žádné žehličky remington jsem neviděla v popisku že má ionizaci a je i na mokré vlasy..ale děkuju :) neznáte někdo další?? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
To jsem já

Pokud chceš kvalitní žehličku, tak se rozhodně do 300 Kč nevejdeš, věř mi. Momentálně mám jednu žehličku Remington, která stála okolo 1300 Kč a žehličku od Ety asi za 500 Kč. Ten rozdíl je ohromný. I když jsem na tu levnější žehličku četla spoustu pochvalných recenzí, tak zkrátka to není ono. Žehlení vlasů s ní trvá mnohem déle a vlasy vydrží kratší dobu rovné. Stejnou zkušenost mám i s levnou žehličkou ECG za 299 Kč. Tyhle levné žehličky jsou takovou nouzovkou, rozhodně bych raději investovala do kvalitnější žehličky. Já jsem zatím nejvíce spokojená se značkou Remington a vyhovovala mi také Babyliss. A ještě k tomu žehlení mokrých vlasů…Možná sis všimla, že takových žehliček se moc neprodává. Zřejmě proto, že to ty vlasy neskutečně ničí, takže tomu bych se raději vyhnula

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucí :D

Do 300 nevim ale vse toto splňují žehličky remington :)zamysli se…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kamila44444

Doporučuji Remington, ale já mám žehličku cca za 800 a více, takže nevím.. Jinak takovouhle žehličku do 300? Možná nějakou nekvalitní, po které ti shoří vlasy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl