Lenča59

Žehlička na vlasy-poraďte

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli neznáte nějakou dobrou žehličku na vlasy. Chtěla bych aby byla taková:
•Keramická, •ionizace, •nastavitelná teplota,•ukazatel jestli jste dosáhla nastavené teploty, •žehlit jdou i mokré vlasy , •aby měla nějaký hřebínek, •aby nebyla celá horká po několika minutách, •aby vlasy vážně rovnala a stála tak do >300< kč :)
Já vím takováhle žehlička se asi těžce shání :D pár jsem jich sice našla, ale pro jistotu se zeptám i vás ! 😁
Doplňuji:
nikde u žádné žehličky remington jsem neviděla v popisku že má ionizaci a je i na mokré vlasy..ale děkuju :) neznáte někdo další?? :)

Nejlepší odpověď
To jsem já

Pokud chceš kvalitní žehličku, tak se rozhodně do 300 Kč nevejdeš, věř mi. Momentálně mám jednu žehličku Remington, která stála okolo 1300 Kč a žehličku od Ety asi za 500 Kč. Ten rozdíl je ohromný. I když jsem na tu levnější žehličku četla spoustu pochvalných recenzí, tak zkrátka to není ono. Žehlení vlasů s ní trvá mnohem déle a vlasy vydrží kratší dobu rovné. Stejnou zkušenost mám i s levnou žehličkou ECG za 299 Kč. Tyhle levné žehličky jsou takovou nouzovkou, rozhodně bych raději investovala do kvalitnější žehličky. Já jsem zatím nejvíce spokojená se značkou Remington a vyhovovala mi také Babyliss. A ještě k tomu žehlení mokrých vlasů…Možná sis všimla, že takových žehliček se moc neprodává. Zřejmě proto, že to ty vlasy neskutečně ničí, takže tomu bych se raději vyhnula

Další odpovědi
Lucí :D

Do 300 nevim ale vse toto splňují žehličky remington :)zamysli se…

kamila44444

Doporučuji Remington, ale já mám žehličku cca za 800 a více, takže nevím.. Jinak takovouhle žehličku do 300? Možná nějakou nekvalitní, po které ti shoří vlasy.