jancacv

Zdravím podnikatele, zajímalo by mne zda v naší rep. je nějaká banka, co půjčí začínaj. podnikatelům na rozjezd?

práci mám,jen mi chybí na rozjezd peníze,a každá banka se ohání příjmama a daň.prohlášením,za­čala jsem v09/2010 a za tu dobu jsem vrazila do podnikání min.100tis a teď se mi pomalu vrací peníze,jenže jde oto že splat.faktur je90dní a aby ten kolotoč jsem ustála potřebovala bych mmt tak300tis než to pojede hladce,nevíte o nějaké solidní bance?díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak tolik nevím kdo vám půjčí, ale zkusila bych Komerční banku a nebo GE Money,,nebo jestli je plán super,,,tak nějakého soukromého podnikatele.

Jinak pro ostatní, pokud jste bez práce a chcete začít podnikat, tak můžete zkusit štěstí na Úřadu práce, dávají začínajícím podnikatelům dotace.

Další odpovědi
Radak

Našla jsem srovnání úvěrů na uvedeném odkaze, parametry si upravte podle sebe, funguje to jako kalkulačka. S těmi příjmy je to u bank opravdu složité, chce to zkoušet a ptát se, třeba přímo na jejich internetových stránkách. Za to nic nedáte, jenom čas a nervy -:)
http://www.me­sec.cz/produk­ty/spotrebitel­ske-uvery/?vyse_u­veru=200000&do­ba_splaceni=36&_sl1=m­in_urokova_saz­ba_uveru&_sl2=po­platek_za_spra­vu_rocne&_sl3=na_c­o_lze_uver_pou­zit&tridit=_sl3&sme­r=s
Co se týče dotací, mám taky jednu stránku o nich, třeba se to bude hodit. Někdy je splnění dotačních podmínek těžší, než získání úvěru.

Zdroj: http://www.edo­tace.cz/