Kajky

Zdravím, nemáte tu někdo kontakt na soukromého investora (lichváře)

Potřebuji úvěr, ale banky mi nechtějí půjčit kvůli pracovní smlouvě, a je velice nutné abych potřebné finance dostal.
Pokud nebudete chtít psát kontakt sem, můžete do emailu.
Díky

Dave.gajdy@post.cz

Odpovědi
rrihamirek1

(40/2009) § 218 Lichva
(1) Kdo zneužívaje něčí rozumové slabosti, tísně, nezkušenosti, lehkomyslnosti nebo něčího rozrušení, dá sobě nebo jinému poskytnout nebo slíbit plnění, jehož hodnota je k hodnotě vzájemného plnění v hrubém nepoměru, nebo
kdo takovou pohledávku uplatní nebo v úmyslu uplatnit ji na sebe převede,
bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,

  1. spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu

Ne, urcite zde nikdo nebude pomahat a nabadat k trestnemu cinu lichvy. Financni situaci je potreba resit s rozumem. Dalsi a dalsi pujcky nikomu nepomohou. Pokud nemate radnou pracovni smlouvu, je jasne, ze nikdo pri smyslech pujcku neuskutecni. Ano.

Filip84

Seznam poskytovatelů nebankovních úvěrů máš ve zdroji. Některé půjčují i bez registrů, tak si to projdi.

Vím, kdo u nás dává lichvářské, ale opravdu lichvářské, „půjčky“, a stejně tak vím, jak vypadá jejich vymáhání nejen peněz z nich. Nebudu dávat kontakt na někoho, kdo sice půjčí na 100%, ale v případě nesplácení pak život dlužníka opravdu není krásný (chybějící zuby, nepohyblivé končetiny, a tak).

Pokud po tomto bytostně toužíš, buďto najdeš způsob, jak je ve svém okolí najít, nebo nenajdeš, a pak ještě lépe.

Zdroj: https://www.5nej­.cz/nebankovni-pujcky-kde-opravdu-pujci/

zjentek

Projeď diskuzi, nějaký takový ji tady zrovna spamuje nabídkami!

Marcela001

Naléhavá nabídka půjčky do 24 hodin.

Potřebujete-li k založení firmy obchodní úvěr na komerční investování,
jste na správném místě.

  • Platný roční úrok: 3%.
  • výše čisté půjčky: 50 000 až 20 000 000 Kč.
  • Trvání: 1 až 360 měsíců.

Kontaktujte e-mail: marcela.krejsova01@gmail.com Nebo WhatsApp: +420608987486.

Pavel Brabec

Zdravím 350,000 a potřebuji co nejdříve. Žádné poplatky předem nehradim.

Děkuji Brabec.

morik5

Zkuste tady https://rychl­opujcky.eu/