hlodavec

Co mám dělat? Facebook zničeho nic po mně chce fotokopii občanky nebo pasu, jinak mi zablokuje účet.

Napadeni facebookového účtu.

Zdravím, facebook zničeho nic po mě chce fotokopii občanky nebo pasu jinak mi zablokuje účet. Co mám prosím dělat? Díky.

Nejlepší odpověď
led

V žiadnom prípade osobné dáta neposielať. Ide o podvodnú snahu získať vaše dáta.

Další odpovědi
CTTON

🇨🇿☝🏻

paul1

Také se mi to stalo, už 3 týdny mi tam visí tento odkaz a čekám, zda je to přestane bavit. Pokud ne a zablokují mi účet, tak prostě nebudu mít facebook, i bez toho se dá žít.

alik360

No mně se to stalo u google učtu a žádnou občanku jsem jim neposlala a teď na něm zrovna jsem a to se stalo tak před rokem

pan Straka

Nejedná se o napadení, ale Facebook tím kontroluje, zda uvádíš pravdivé údaje. Jednou z možností je zfalšovat doklad – já jsem zhruba před rokem v Malování proházel čísla a napsal si tam falešné jméno, které na FB užívám – prošlo to. Těžko říci, jestli to půjde i dnes, protože už by to aktuálně neměli kontrolovat špatně placení Indové, ale program, který by manipulaci s fotografií mohl odhalit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.