Schluker

Zkusenost s nimi nemam, je to klasicka no-name budget znacka. Parametry jsou doslova otresne, frekvencni rozsah je nic moc, napajeni 12V vyvolava usmev. Cena je lakava, ale obavam se, ze kvalita bude tragicka.

Osobne bych si je urcite nekoupil, ale muzete je vzit pres eshop, vyzkouset a pripadne vratit do 14 dnu.

elkon

Jak může někdo k tomu napsat „profesionální“ provedení. Parametry bídné. Nechtěl bych to ani zadarmo. To hovoří i o úrovni prodejce.

Arne1

Ta cena hovoří za vše. Tak levné nebyly repro ani v dobách mého mládí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… já si teda až doteď myslel, že monitor je na koukání a na poslech jsou repráky … nebo to na obrázku nejsou repráky ???

Schluker

Nojo a ono to jedno slovo (potvora jedna) muze mit vic vyznamu :)

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Monitor

Schluker

Jake ma vlastne byt pouziti monitoru? Na obycejny poslech nebo skutecne na studiovou praci? Tj strih, mastering atd. Nekvalitni monitory by mohly mit zasadni dopad do finalniho produktu. Na monitorech se nevyplati vyslovene setrit, na druhou stranu kolem 5000,– uz se daji koupit solidni kousky. Dalsi otazka take je, jak na nich budete regulovat hlasitost, to muze mit take vliv. Ja osobne pouzivam pasivni regultor hlasitosti, sby nedochazelo k zasumeni a zkresleni zvuku (podotykam, ze nestriham, mam je jenom na poslech)