Bibinka1111

Zdá se mi to, nebo se z trhů stáhl melír na domácí použití od Welly ?

Zdá se mi to, nebo se z trhů stáhl melír na domácí použití od Welly ?
Doplňuji:
k odkazu v odpovědích – to není ten melír jež jsem měla na mysli… tamten byl dostupný v klasické drogerii a sloužil k domácí aplikaci, krabička vypadala jako klasické barvy na vlasy

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,zdá,tady máte odkaz,že se ještě prodává

http://www.vlasy-kosmetika.cz/Me­liry/

Tak to nevím,já jsem používala melír od Londy,od Welly jen párkrát a vždy byl profi. Tak jedině blondoran,ale ten je taky profi. A jestli byl od Welly pro domácí použití,tak už asi není,na jejich stránkách jsem nic takového nenašla,sorry…

Další odpovědi
Jituna

Taky ho delší dobu postrádám. Jen váhám čím ho nahradím