Zdá se mi to, nebo se z trhů stáhl melír na domácí použití od Welly
?
Doplňuji:
k odkazu v odpovědích – to není ten melír jež jsem měla na mysli…
tamten byl dostupný v klasické drogerii a sloužil k domácí aplikaci,
krabička vypadala jako klasické barvy na vlasy
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Upravil/a: Bibinka1111
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5857 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Ano,zdá,tady máte odkaz,že se ještě prodává
http://www.vlasy-kosmetika.cz/Meliry/
Tak to nevím,já jsem používala melír od Londy,od Welly jen párkrát a vždy byl profi. Tak jedině blondoran,ale ten je taky profi. A jestli byl od Welly pro domácí použití,tak už asi není,na jejich stránkách jsem nic takového nenašla,sorry…
| 0 Nominace Nahlásit |
Taky ho delší dobu postrádám. Jen váhám čím ho nahradím
|
1Kdo udělil odpovědi palec? Bibinka1111
před 5852 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |