jirka F

Zažili někdy odpovědi.cz hackerský útok?

Jestli někdo něco takového pamatuje.

Odpovědi
led

Priamo hackesrký útok, to by sa musel vyjadriť, niektorý z administrátorov… ale občas sa tu zjavili inzeráty, prepáčte uživateľské príspevky sexuchtivých slečien , na ktoré si možno niektorí služobne starší užívatelia pamätajú. Ale na smútok niektorých eroticky založených užívateľov ich admini úspešne odstránili zo stránky.(myslím inzeráty, nie užívateľov)

Vit Kouba

Vyřadit z funkčnosti tuto stránku nemá logiku, a proto se to nikdy nestalo útočí se na nemocnice a jiné špatně zabezpečené systémy.

led

Vít Kouba, ste tu príliš krátko, aby ste zažili škodlivé pokusy o prienik na túto stránku, prípadne prienik do počítačov užívateľov pomocou vložených odkazov. ak tam užívateľ tejto stránky klikol, už ho mali v pasci.
V istom období admin mal čo robiť, aby tomu zabránil…