Pavel1212

Zapomenuté heslo na Skypu, které nejde obnovit ani po několika pokusech

Dobrý den. Už jsem z toho poněkud nešťastný. Zapomněl jsem heslo na Skypu. Někde jsem objevil okno, kde jsem napsal svůj mail a to mě ovšem vždycky přesměruje (po stisknutí ENTER) na stránku Microsoft – NEVÍM PROČ! ☹ Jak magor pořád dokola měním hesla u Microsoftu a zkouším to následně zadat do Skypu a stále se nejde přihlásit! Už mě nenapadají nová hesla, člověk aby furt jak debil vymýšlel nová hesla s velkými písmeny a číslicemi, opisoval bezpečnostní kódy a skutek utek…

Díky za vyřešení problému! 🙂

Odpovědi
anonym

Zkus prohledat tady:
http://search­.seznam.cz/?q=za­pomenut%C3%A9+hes­lo+na+skype&sou­rceid=szn-HP

Banán88

jo tak tohle jsem pred par mesici resil take..

zaver:

mam novy skype ucet a novy email ktery nepouzivam..