monouseku1

Jak správně zapojit notebook HDMI kabelem k televizi?

Předem upozorňuju – nejsem ajťák, jsem ženská, 16 let takže prosím nic extra složitýho :D
Mám notebook Lenovo G50 a často koukám na filmy tím způsobem, že notebook propojím s televizí (Samsung, ale nemám ponětí jaká přesně) HDMI kabelem. Do dneška všechno fungovalo, jenže dneska sem připojila HDMI kabel jako obvykle a obrazovka u notebooku začla opakovaně blikat. Abych to popsala líp… když se normálně připojí kabel HDMI, tak obrazovka na NTB zhasne a rozsvítí se a tim se to načte (tím, že se obraz propojí i do televize), ale teď to NTB dělá furt – zhasne se, rozsvítí, pár sekund klid a zase nanovo a takhle furt dokola. Nevim, co s tim, a nejradši bych notes do opravny nedávala (ještě je v záruce) jelikož sem na střední škole a moc dlouho se bez něj neobejdu. Za jakoukoliv radu sem vděčná. :)
Jo a ještě, včera jsem do NTB nainstalovala Microsoft Office 2013 (skrz školu, ofiko) a Lenovo po mně chtělo nějakou aktualizaci, tak ještě to, tak nevim jestli to s tim může mít něco společného.

Odpovědi
lukas1912

muže bit chiba v HDMI kabelu ja bich skusil jini HDMI nebo pokut maš v televizi potporu VGA kabel