zjentek

Založila společnost Dine4Fit, a.s. také tyto stránky, nebo tento server časem pouze odkoupila?

Pořád zde nemohu najít přímou souvislost, proč takový server provozuje zrovna společnost zabývající se, čím se zabývá. Dokonce ani otázky zde nepadají zjevně takové, aby vyloženě „pomohly“ svému provozovateli. Což je možná chvályhodné. Děkuju.

Odpovědi
elkon

A k čemu ti takové zbytečnosti jsou? Najdi si konečně ženskou a vyraž do přírody. Možná se pak vzpamatuješ.

zjentek

Elkon, to těžko.

Drž se zadání, sakra, chlape 💁‍♂️, ne? 🤷‍♂️