kortez

za jak dlouho po zaplacení dluhu mohu požádat o výmaz z registru Solus?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Solus funguje na hranici zákona, stačí aby si mu odeslal doporučený dopis, kde uvedeš, že nesouhlasíš aby uchovával tvé osobní údaje.

O dluh nejde, jde o to, že není orgánem státní ani veřejné správy, a nemá žádnou právní oporu, proti tvému souhlasu uchovávat tvé osobní údaje.

Další odpovědi
Pepa25

Co vím, tak záznam je tam rok od splacení. Prý jde vymazání urychlit ukončením smlouvy s dotyčným subjektem, u kterého byl závazek po splatnosti spolu s odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů, ale to mám informaci z druhé ruky.

liliyabb

Haló
Jsem slečna Lillya, jsem opravdu rád svůj profil (odpovedi.cz), já nevím, jestli si můžete udělit svůj požadavek a udělej mi laskavost, Tak jsem opravdu rád, navázat dlouhodobý vztah s vámi, takže pokud jste zájem, napíšete mi na tento e-mail (liliyayak2@hotmail.com), protože mám něco velmi důležitého říct o sobě včetně mého obrázku.