Avatar uživatele
Rokio

Za jak dlouho můžu zase následovat nové lidi na Instagramu a začít vydělávat na Likegramu?

Před několika dny jsem si založil účet na Likegramu a na Instagramu. Za sledování nových lidí na Instagramu dostávám peníze, pokud je dám sledovat přes Likegram. Bohužel jsem včera dal sledovat 70 lidí během asi půl hodiny a vydělal jsem 21 Kč. Na Instagramu mi pak za několik hodin zablokovali možnost sledovat další lidi a znemožnili vydělávat přes Likegram.

Mě by zajímalo, za jak dlouho můžu zase vydělávat přes Likegram a kdy můžu zase sledovat další lidi na Instagramu? Instagram i Likegram nemám ani týden a nevěděl jsem, že dělám něco, co se nesmí. Nikomu jsem tímto činem neublížil. Také mi ani nenapsali zprávu, že jsem něco provedl, a dokonce mi nedali ani varování, ani upozornění, že dělám něco špatně. Prostě mi jen zablokovali možnost sledovat jiné lidi.

Likegram na mém chování neviděl nic špatného. To multi sledování mnoha lidí vadilo lidem od Instagramu. Jedná se prý o podezřelou aktivitu. Já jsem to ale dělal pouze pro peníze, které vyplácí Likegram.

poznámka: Napsat na podporu Instagramu jsem už zkoušel, ale nejde to. Podporu nelze kontaktovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dust8 před 1622 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání