Avatar uživatele
onemisfit

Za jak dlouho jste se naučili bruslit?

Učim se bruslit.Po cca. pěti hodinách na ledě už zvládám středně rychle bruslit,pomaleji jet pozadu,zabrzdit když nejedu úplně naplno.To bude asi všechno.Nepřijde mi to nijak málo,ani hodně,ale zajímalo by mně,jak je to u ostatních.A třeba ještě za jak dlouho jste se naučili přešlapovat a další takový věci.BTW nemam dámský brusle,ale Kanady

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3735 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

nemam tuseni… uz jako mrmous jsem mel kacenky …ani si nepamatuju.. kdy jsem byl poprve na bruslich a uplne stejne to mam s plavanim …proste bruslim a plavu dyl nez si pamatuju … nebot jsem vyrostl u vody …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
petra15

To se uci deti v sesti letech, co jsi do ted vlastne delala(?),a za chvili se prijdes ptat, jak se naucit plavat nebo jezdit na kole(?)…; ale , kdyz te to bavi, tak se to naucis rychle a pekne,nemej obavy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Zajímavější by bylo porovnávat, za jak dlouho jsme kdo bruslit zapomněli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já ani nevim, jednu sezonu jsem se učila a naučila, pak jen pokaždé se musím rozjezdit a zas jezdim, jako čert, asi proto, že jezdím i na kolečkových. Ty dámský jsou lepší, mají zoubky, o které so můžeš opřít, u těch Kanad mi to chybí, tam jsem jen „prokluzovala“ naprázdno, vůbec jsem se na nich neodvážila pozadu, vztekala jsem se, nešlo mi to na nich, dámský jsou lepší, bys viděla tu změnu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ehm, už mám přes padesát let, ale ještě jsem se nenaučil bruslit a už se to učit nebudu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Joseph

ja poprve vstoupil na led a hned jsem jezdil tkze u kazdeho to je jine …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek