Kura

Jak nastavit dvě různá rozlišení ve Windows 10?

V PC zapnut monitor 3440×1440 a potřebuji jako druhou obrazovku zapnout 1920×1080. Budou se hádat, nebo pojedou jako samostatné obrazovky PC?

Monitory (obrazovky) budou zapnuty současně. Prostě bude problém s odlišným rozlišením. U Win 7 byl obrovský problém. Vyřešil to Win 10?

Odpovědi
Edison

Myslíš jako druhý monitor? To není problém, každý zobrazovač se nastavuje zvlášť. Jen teď nevím, jestli i v režimu zrcadlení, ale ten se používá dost málo, i když při zapnutí bývá přednastaven. Při použití více ploch pozor na jednu věc: Widle rádi nechávaj věci spuštěné na sekundární ploše i když ta plocha neexistuje.