ilus

webova stranka

kdyz nekdo zalozi webovou stranku jde mu nejaky vydelek

Nejlepší odpověď
k0Seek

Samotným aktem založení webové stránky žádný výdělek neočekávejte. Jediný profit, který je možno z internetových stránek získat je z reklamy, kde se zisk, zjednodušeně řečeno, odvíjí od počtů zobrazení, nebo v případě, že provozujete nějaký internetový obchod. Zde, ale pak nemáte zisk v podstatě z provozu stránek, ale z prodeje zboží.

Tedy ještě jednou odpověď, Samotným založením internetových stránek peníze nedostanete, ba naopak platíte za jejich provoz (pronájem domény a prostoru kde máte své stránky uloženy)

Další odpovědi
jelineko

Pokud umíte získat peníze z tohom že něco namalujete na zeď někde na ulici, tak umíte získat peńíze i z webových stránek.