Nick42364

Vzdělávate se v akciích, investicích a financích?

Vzdělávate se v akciích, investicích nebo financích obecně? V dnešní době není nic jednoduššího než vydělávat peníze z domova od počítače jen nemůžete čekat že budete milionář a že budete mít každý měsíc rentu ve statisících korun, hlavně zisk přichází nejdříve po dvou až třech letech. Já pravidelně navštěvuji finanční kurzy a jiné druhy vzdělávání které mi pomáhá překonat dnešní těžkou inflaci.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ne, nepotřebuju to a investuji.

Vzdělávám jiné 😉

Není pravda, že zisk přichází po dvou až třech letech.
A také pozor na „finanční kurzy“, některé jsou jen taháním peněz z lidí.

Další odpovědi
elkon

Ne, nepotřebuju to a neinvestuji.

domčos

Ano, vzdělávám se.

Arne1

Ne, nepotřebuju to a investuji.

Vzdělávání je poměrně drahé a hlavně zkoušky nejsou zrovna jednoduché. Takže se raději svěřím do rukou kolegům, kteří ty zkoušky zvládli a mají díky většímu množství klientů větší praxi.

Safast354

Ano, vzdělávám se.

VaclavZeman

Pepo, kolego učiteli, souhlasím. Až na tu poslední větu. Kéž by podvodné byly jen některé finanční kurzy… Děkuju.

Pepa25

Pokud třeba Fio Banka jako zavedená banka poskytující retailové investiční služby pořádá zdarma semináře základů investování na kapitálovém trhu https://www.fi­o.cz/akcie-investice/seminare (samozřejmě s cílem nalákat si budoucí zákazníky), tak to nepovažuju za podvodný finanční kurz …

VaclavZeman

Pepo, kolego učiteli, souhlasím. Až na tu poslední větu. Kéž by podvodné byly jen některé finanční kurzy… Děkuju.

VaclavZeman

Pepo, kolego učiteli, souhlasím. Až na tu poslední větu. Kéž by podvodné byly jen některé finanční kurzy… Děkuju.