Marty22

Vypnul se mi monitor po zapojení kabelu HDMI

Když jsem zapojil HDMI kabel do PC tak se vypnul monitor a už se nerozsvítil ani po odpojení kabelu, monitor jde jen v nouzovém režimu, ale nevímco mám dělat abych to opravil, poraďtě mi prosím, abych zprovoznil PC.
Doplňuji:
I když zapojím HDMI tak na televizi obraz není

Odpovědi
anonym

Zřejmě sis vypnul monitor ve Win…
Zapoj opět HDMI (ať vidíš ´obrazovku´) a zapátrej v nastavení grafiky(monitoru…
Doplňuji:
V tom případě v nouzovém režimu aktualizuj ovladač grafiky/monitoru (nebo jej aspoň odinstaluj), tím by měl Win vymazat nastavení toho původního.

sonydawe

Čím co jak máš propojený? Samozřejmě jen grafika.