AndreiRanger

Vyplatí se dělat taxikáře?

Zdravím, vždycky mě zajímalo, jestli se taxikařením člověk uživí. Já taxikáře výdám jen sedět na zadku a číst si. Jaký je Váš názor nebo zkušenost?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Někde na vesnici, kde lidi nemají vlastní auto, autobus jezdí málo a žádná taxi služba tam není, tak by problém asi nebyl.

Horší to bude ve městě, kde je taxislužeb několik tak tam by s uživením mohl být problém.

Záleží na mnoho faktorů, jaká je cena benzínu v lokalitě, jaké máte auto (spotřeba, technický stav (jestli ho nemáte každou chvíli v servise)), jaké je konkurenční prostředí, na jakou skupinu zákazníků se budete zaměřovat, kde budete mít stanoviště a dalo by se pokračovat

Další odpovědi
iceT

Taxislužeb moc nevyužívám,ale když už,tak ráda s nima mluvím a vyptávám se.Tak jsem se např.dozvěděla,že jedna z nich má asi tak 15/16tisíc plus co si vyjezdí na dýškách.Je ale zaměstancem.Druhá šoférka je u téže firmy,ale jezdí na žl.čili se musí starat o auto,které je její,platit si pojištění apod.,ale prý je na tom lépe než zaměstnanec,který jezdí s firemním vozem.Tak nevím.

ReHu

Je to o tom kde se jezdí a jaké máte kontakty.
Většinou jezí lidi z nočních podniků a tam jim dávají vizitky svých oblíbených taxi služeb apod.
A tam, kde přetaxikováno také nemusí vždy panovat dobré mezitaxikovské vztahy.
Myslím, že to je o hodně investovaném času.
Znám lepší zdroje příjmu a vytvoření finanční a hlavně časové nezávislosti.

miro310

V dnešní době už ne, protože čím dál více lidí má auto, a taxikařů je strašně moc. Prostě šílený poměr. A navíc za ty peníze vůůůůůbec