Avatar uživatele
AndreiRanger

Vyplatí se dělat taxikáře?

Zdravím, vždycky mě zajímalo, jestli se taxikařením člověk uživí. Já taxikáře výdám jen sedět na zadku a číst si. Jaký je Váš názor nebo zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, GM, Radak před 4816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Někde na vesnici, kde lidi nemají vlastní auto, autobus jezdí málo a žádná taxi služba tam není, tak by problém asi nebyl.

Horší to bude ve městě, kde je taxislužeb několik tak tam by s uživením mohl být problém.

Záleží na mnoho faktorů, jaká je cena benzínu v lokalitě, jaké máte auto (spotřeba, technický stav (jestli ho nemáte každou chvíli v servise)), jaké je konkurenční prostředí, na jakou skupinu zákazníků se budete zaměřovat, kde budete mít stanoviště a dalo by se pokračovat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Taxislužeb moc nevyužívám,ale když už,tak ráda s nima mluvím a vyptávám se.Tak jsem se např.dozvěděla,že jedna z nich má asi tak 15/16tisíc plus co si vyjezdí na dýškách.Je ale zaměstancem.Druhá šoférka je u téže firmy,ale jezdí na žl.čili se musí starat o auto,které je její,platit si pojištění apod.,ale prý je na tom lépe než zaměstnanec,který jezdí s firemním vozem.Tak nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Je to o tom kde se jezdí a jaké máte kontakty.
Většinou jezí lidi z nočních podniků a tam jim dávají vizitky svých oblíbených taxi služeb apod.
A tam, kde přetaxikováno také nemusí vždy panovat dobré mezitaxikovské vztahy.
Myslím, že to je o hodně investovaném času.
Znám lepší zdroje příjmu a vytvoření finanční a hlavně časové nezávislosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miro310

V dnešní době už ne, protože čím dál více lidí má auto, a taxikařů je strašně moc. Prostě šílený poměr. A navíc za ty peníze vůůůůůbec

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání