ladaI

Vyměnil jsem sat Nokia 9800S za Satelitní přijímač MC2600HD IRCI. Proč nejde natáčení antény motorem?

I když má nový přijímač v návodu, že lze ovládat anténu motorem ani se nepohne. Nastavení jakéhokoliv parametru se vrátí na Astru 23,5E. Není to nastavením už z výroby? Jak postupovat, aby byla funkce jako u Nokie, která sice nepřijímala v HD, ale anténu ovládala bez problémů.

Odpovědi
autacek

V nastavení přijímače je třeba nastavit správnou zeměpisnou polohu a systém ovládání motoru (USALS). Pak je dobré projít ještě jiná nastavení, jako povolené satelity, krajní polohy motoru, apod., chce to trochu laborování, ale pokud vše fungovalo s předchozím přijímačem, není většinou důvod, aby to s novějším nejelo.

Doplnění: tvůj prolbém řeší DiSEqC ovládání motoru pozicionéru Nokia SAT SCAN
http://aukro.cz/Sho­wItem2.php?item=68348939­09&ref=recommend-box

ladaI

Otázka pozbyla významu, protože motor je Sat Scan a fungoval pouze s Nokii.