sandy45

Výměna nevhodného zboží

V prodejně Elektro world jsem koupil nevhodnou přechodku za cca 60 Kč.Byl jsem ochoten koupit něco jiného,ale pracovnice v oddělení mě řekla,že pokud se nejedná o reklamaci musím mít originální balení a výměnu mi neprovedla.Jednala správně?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud zboří zakoupím, je pouze na prodávajícím zda a za jakých podmínek ho vymění či nevymění. Je to jen dobrý skutek, pokud vymění.

Další odpovědi
hanulka11

Ber to tak -přišel bys do obchodu a chtěl si něco koupit , leželo by v regále zboží jen tak v sáčku zabalené /neoriginálně/ koupil bys ho? Asi bys váhal, že ano? Říkal by sis ,kdoví kde to vzali . A tak je jen na dobré vůli zda to prodavač vezme zpět …možná by musel dát pak slevu …netuším .

briketka10

je to už dávno, když prodejny Elektra dávaly na vyzkoušení 3 dny a i v porušeném obalu vzaly zpět..
dnes se to nedělá a myslím, že je to škoda mám taky několik zbytečných kabelů jako slučovač, scarty, rozbočovač, když chtějí prodat, tak radí, ale někdy blbě co pak s tím ☹