Rokio

Všimli jste si, že cena Bitcoinu během dvou dní znatelně poklesla?

Zde je odkaz na graf: https://www.kur­zy.cz/bitcoin/

Není teď výborná doba ho nakoupit? Co myslíte?

Odpovědi
Drap

Ano všiml. Kdy nakoupit je věcí každého jedince podle toho, jak zhodnotí situaci.

anonym

Únor byl pro bitcoin velmi silný měsíc a spousta investorů cítila že nastala ta pravá chvíle se jej za těch 10200Kč zbavit a to logicky způsobilo přetlak nabídky a pád jeho ceny, to se děje naprosto běžně kdykoliv je dosažena nějaká psychologická špička ledovce která držitele bitcoinu přiměje jej v dané chvíli zpeněžit/prodat. Tipnul bych si, že to nechají intuitivně spadnout zase jen lehce pod hranici 8 tisíc a pak začnou BTC zase ve velkém nakupovat v očekávání následného vzestupu. Na trzích se neděje nic moc zásadního co by důvěryhodnost bitcoinu nějak kriticky nabourávalo a vyvolávalo větší bouře než jen toto celkem nepatrné vlnění.

Autista

Obchodování s měnou je pro obyčejného člověka hloupost, nedoporučoval bych se zaměřovat na invsetice tohoto typu.